flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відповідальна особа за надання кваліфікованої допомоги маломобільним групам населення, у тому числі особам з інвалідністю, під час їх перебування в суді

 

Відповідальною особою за організацію доступу до правосуддя в Господарському суді Рівненської області маломобільних груп населення призначено старшого судового розпорядника Сукало Володимира Миколайовича (наказ № 02-13/71/21 від 14 грудня 2021 року).

Контакти: Телефон канцелярії: (0362) 62-03-12

Електронна пошта: inbox@rv.arbitr.gov.ua

Рекомендації щодо правил поведінки відповідальних осіб з особами з інвалідністю та іншими маломобільними групами населення

У випадках звернення до Господарського суду Рівненської області осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, особа, відповідальна за організацію доступу до правосуддя, повинна бути ознайомлена з правила спілкування з даними відвідувачами.

(Матеріал використаний з розділу «Етика спілкування» Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна асамблея людей з інвалідністю України»: http://naiu.org.ua/useful/etika-spilkuvannya/)

З питань, що стосуються людини з інвалідністю, важливо завжди памятати, що потрібно звертатись безпосередньо до цієї людини, а не до супроводжуючої її особи.

Етика спілкування та допомога людині з інвалідністю

НАЙГОЛОВНІШЕ: не стороніться людей з інвалідністю. Якщо Ви готові вести себе з ними з повагою й розумінням, вони не образяться, якщо Ви помилитесь.

Рекомендації із супроводу та взаємодії з людиною з інвалідністю

Загальні положення

Людина з порушенням зору, або незряча людина

Особи, які користуються кріслом колісним

Особи з порушеннями слуху, або глуха людина

Особи з затримкою розумового розвитку

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОСТУПНОСТІ ПРИМІЩЕННЯ СУДУ ДЛЯ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ (ФОТОЗВІТ)